Polskie produkty najwyżej jakości w Twoim gabinecie

Prowadzenie gabinetu kosmetycznego bądź salonu SPA to ogromne wyzwanie, które jednak daje wiele satysfakcji. Nie ma większej nagrody niż zadowolony klient, który poleca nasze usługi swoim znajomym. Siła rekomendacji jest ogromna, a na sukces obiektu składa się wiele składowych, w tym jakość produktów dostarczanych od kontrahentów. Poszukując dostawców asortymentu do salonu SPA czy gabinetu kosmetycznego warto wybierać firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, które mogą poszczycić się sukcesami potwierdzającymi wysoką jakość oferowanych produktów. Warto przy tym wspierać polskie marki i rodzimych producentów, ponieważ taka współpraca ma szereg zalet. Jeśli szukasz profesjonalnej odzieży zabiegowej do swojego salonu – sprawdź dlaczego warto zaufać marce LaSpa.

LaSpa – krótka historia z wieloma sukcesami

Historia LaSpa zaczęła się w 1993 roku. Mimo stosunkowo niedługiej obecności na rynku, udało nam się osiągnąć wiele sukcesów, co świadczy o tym, że dobra jakość broni się sama. Od samego początku naszej działalności postawiliśmy sobie za cel dostarczać wyłącznie produkty na najwyższym poziomie. Do produkcji naszych kostiumów i akcesoriów wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe surowce, najlepszych producentów. Stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, a także technologii. Ulepszamy i rozbudowujemy park maszynowy i dbamy o własny samorozwój. Nie zamierzamy się w tym zatrzymać, ponieważ naszą siłą napędową są zadowoleni z naszych produktów Klienci.
Nasze kostiumy do masażu próżniowego wykorzystują właściciele gabinetów kosmetycznych i salonów SPA w całej Polsce. Z powodzeniem działamy także na rynkach zagranicznych, gdzie wysoka jakość naszych produktów konkuruje z produktami z całego świata.

Co możemy Ci zaoferować?

Kostiumy do masażu próżniowego dla kobiet i mężczyzn

Od wielu lat naszą specjalnością są kostiumy do masażu próżniowego. To niezbędny element wyposażenia każdego gabinetu, oferującego zabiegi Endermologii. Strój nie tylko wpływa na skuteczność zabiegu, ale również na komfort pacjenta. Zadaniem kostiumu jest zminimalizowanie nieprzyjemnych odczuć podczas masażu. Odzież LaSpa wywiązuje się z tego zadania w 100%. Specjalny materiał ułatwia przesuwanie głowicy urządzenia po obszarze zabiegowym, zapobiegając urazom mechanicznym, zaciąganiu włosków czy szczypaniu.
Nasze kostiumy szyte są z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Dzięki temu są komfortowe i bardzo wygodne. Wykonane są z elastycznego, niepylącego materiału, który gwarantuje bezproblemowe zakładanie i zdejmowanie. Nasze kostiumy idealnie sprawdzają się przy zabiegach typu Endermologia, masażach próżniowych oraz innych zabiegach z wykorzystaniem urządzeń wykorzystujących podczerwień np. Icoone.
Kostiumy do masażu próżniowego dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych: białej, grafitowej i czarnej, w rozmiarach od S do XXXL. By tworzyć spójny wizerunek gabinetu umożliwiamy nadruk własnego logo na kostiumie. Wystarczy przesłać projekt, a my zajmiemy się resztą.

Akcesoria zabiegowe

Oprócz kostiumów zabiegowych oferujemy również akcesoria zabiegowe, wśród nich jednorazowe stringi. To obowiązkowy element wyposażenia salonów kosmetycznych, gabinetów ginekologicznych i salonów SPA. Jednorazowe stringi pozwalają zachować maksimum higieny podczas masażu, zabiegów depilacji laserowej itp. Wykonujemy je z delikatnego, przewiewnego materiału, zapewniającego maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Stringi dostępne są w rozmiarze uniwersalnym. Ze względu na rozciągliwość materiału będą odpowiednie zarówno dla osób w rozmiarze S jak i XXL. Stringi jednorazowe dostępne są wersji bardziej i mniej zakrywającej, dzięki czemu można dopasować je do oczekiwań klienta, tak by zapewnić mu maksimum komfortu podczas zabiegu.
Oferujemy również woreczki na bielizną oraz odzież zabiegową. Wykonane są z odpornego na uszkodzenia materiału, wyposażone w ściągacz, który pozwoli na szybkie i szczelne zamknięcie woreczka. Taki woreczek to ogromna wygoda dla pacjenta, pozwalająca na bezpieczne i higieniczne przechowywanie kostiumu w czasie między zabiegami. Oferujemy możliwość wykonania nadruku z logiem gabinetu, który będzie wyrazistym elementem identyfikacji wizualnej każdej nowoczesnej placówki.
W celu nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *